Aleja Wojska Polskiego 1"B"
59-630 Mirsk
tel/fax (0-75) 781 67 14
tel/fax (0-75) 781 77 02
e-mail: kontakt@izery.pl

O firmie
A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
     Nasza spółka, rozpoczynając działalność w 2012 roku, została stworzona na podwalinie PBU IZERY sp. z o.o., z którego dorobku odziedziczyła kadrę kierowniczą i pracowników wykonawczych. Działamy na terenie byłego województwa jeleniogórskiego. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem w pełnym zakresie obiektów budowlanych od podstaw, a także remontami i modernizacją budowli zabytkowych. Specjalizujemy się w trudnych realizacjach obiektów użyteczności publicznej.
     Naszymi klientami są zarówno instytucje państwowe jak i firmy i klienci prywatni. Od kilkunastu lat spółka zajmuje się działalnością developerską. Oferujemy, budowane na własnych gruntach nowe mieszkania w budynkach wielorodzinnych i lokale usługowe. Zatrudniamy około 100 osób, łącznie z kadrą kierowniczną i pracownikami fizycznymi.
     Prężna załoga firmy pozwala stawić czoła najtrudniejszym zadaniom. Wielu pracowników jest zatrudnionych od ponad 20-u lat. Mając doświadczoną kadrę techniczną prowadzimy roboty jako generalny realizator inwestycji. Wysoko wykwalifikowana kadra techniczno-ekonomiczna, stanowiąca trzon naszej firmy, posiadająca wiedzę i doświadczenie zawodowe z niezbędnymi uprawnieniami pozwala na realizacją nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć budowlanych i inżynierskich, włącznie z prowadzeniem prac na obiektach zabytkowych. Podnoszące swe kwalifikacje kadra techniczna zyskuje uznanie wśród inwestorów, a zdobyta wiedza i profesjonalizm w połączeniu z nowoczesnym zapleczem technicznym pozwala w sposób ekonomiczny zrealizować każdą inwestycję.
     Dewizą naszej firmy jest spełnienie oczekiwań klientów poprzez wysoką jakość naszych robót i zastosowanie najnowszych technologii. Naszą reklamą jest nasza praca. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność i uczciwość pozwala zdobyć zaufanie klienta, umożliwiając w ten sposób kontynuowanie współpracy przy kolejnych inwestycjach. Umiejętność wdrażania nowych technologii i materiałów, dbałość o warunki pracy załogi oraz wizerunek firmy, stanowi o sile i konkurencyjności naszej firmy.
NIP: 616 155 62 43; Regon: 021955188; Nr KRS: 0000432204; Rejestr prowadzony jest przez Sąd Rejonowy Wrocław - Fabryczna, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; Kapitał zakładowy: 140.000,00 zł