Aleja Wojska Polskiego 1"B"
59-630 Mirsk
tel/fax (0-75) 781 67 14
tel/fax (0-75) 781 77 02
e-mail: kontakt@izery.pl

Jelenia Góra, ul. Malinnik
A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
          Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku mieszkalnego-wielorodzinnego wraz z garażem podziemnym wielostanowiskowym. Obiekt usytuowany jest na 46-arowej działce na skraju Osiedla Widok, w pobliżu ulicy Wolności, stanowiącej połączenie Cieplic z Jelenią Górą. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zaprojektowano niski budynek o trzech kondygnacjach nadziemnych i poddaszu użytkowym stanowiącym drugi poziom w mieszkaniach dwupoziomowych.
          Działka od strony zachodniej i północnej ograniczona jest naturalną barierą starego drzewostanu, a z pozostałych stron niską zabudową jednorodzinną i wielorodzinną. Dostęp do działki jest tylko od strony ulicy Malinnik. teren działki w całości zostanie ogrodzony. Do wszystkich wejść do budynku przewidziano utwardzone kostką ciągi pieszo-jezdne. A od strony ulicy Malinnik parking.
          Zaprojektowany budynek ma kształt zbliżony do litery "L" i przykryty jest dwuspadowym dachem.  Podstawowa bryła obiektu została rozrzeźbiona poprzez wprowadzonych ryzalitów w elewacjach podłużnych, balkonów oraz lukarn dachowych. W elewacjach szczytowych zostały zaprojektowane dwukondygnacyjne wykusze stanowiące jednocześnie balkon dostępny z poziomu poddasza. Wykusze oraz mieszkania usytuowane przy elewacjach szczytowych zostały dodatkowo przeszklone narożnikowo od strony zachodniej.
          Na trzech kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano 36 mieszkań o zróżnicowanym układzie i powierzchni.Wszystkie pomieszczenia usytuowane na poddaszu stanowią antresole  będące górną częścią mieszkań dwupoziomowych i dostępne są poprzez indywidualne schody wewnętrzne. Wszystkie mieszkania posiadają balkony i komórki lokatorskie. Pod częścią  budynku został zaprojektowany garaż podziemny z 24 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych. W pozostałej części piwnic zostały zlokalizowane komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne.

NIP: 616 155 62 43; Regon: 021955188; Nr KRS: 0000432204; Rejestr prowadzony jest przez Sąd Rejonowy Wrocław - Fabryczna, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; Kapitał zakładowy: 140.000,00 zł